Театральний фестиваль-конкурс «Біла ластівка» у м. Запоріжжі
Пропонуємо згадати наш жовтневий фестиваль-конкурс «Біла Ластівка», який проходив у м. Запоріжжі.

Учасники, журі, команда фестивалю — все і всі були наповнені любов'ю, творчістю, талантом та повагою один до одного. А у створенні цієї нереальної атмосфери нам допомагав амбіційний театр "СВіЯ", котрий люб'язно прийняв нас у гості. За підтримку та творче натхнення дякуємо нашій суддівській команді: Роману Набокову, Владиславу Олійнику, Наталії Зубик та Валерії Велічевій.
Міжнародний фестиваль-конкурс «Біла ластівка» у м. Дніпрі
Мы завжди з любов'ю та натхненням згадуємо фестиваль, що проходив у місті Дніпро, у квітні минулого року. Такі спогади допогають знайти у собі сили на нові звершення. Адже скільки таланових учасників та викладачів зустрічається на нашому шляху. Яка в них неймовірна енергетика та жага до нових вершин. Мы впевнені в тому, що ці люди зроблять прорив у світі творчості.

І нас переповнює почуття гордості, що фестиваль Біла Ластівка стає сходинкою їх величезного шляху.
Перший гала-концерт фестивалю у м. Дніпрі
Згадаємо всі злети та падіння, сцени та концентрі зали, у яких наші організатори майже жили, кожного з суддівської ради, котрий своїм прикладом надихав наших учасників.
Можливо, ви не повірите, але ми пам'ятаємо кожного учасника, с котрим особисто спілкувалися. Та особливо ми згадуємо гала-концерт, що проходив у культурно-діловому центрі Менора, у м.Дніпрі. Якщо ви спитаєте "чому саме цей концерт?", точної відповіді ви не отримаєте. Він просто особливий.